15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy
Aktualności
Nagrody dla sportowców.
17.07.2017
W dniu 14 lipca starosta gołdapski pan Andrzej CIOŁEK zaprosił do siebie zawodników kickboxingu: st.kpr. Krystiana MATYSZCZYKA, kpr. Sebastiana WISZNIEWSKIEGO, st.szer. Damiana SZAFRANA oraz Adama CHRZANOWSKIEGO.

W dniu 14 lipca starosta gołdapski pan Andrzej CIOŁEK zaprosił do siebie zawodników kickboxingu: st.kpr. Krystiana MATYSZCZYKA, kpr. Sebastiana WISZNIEWSKIEGO, st.szer. Damiana SZAFRANA oraz Adama CHRZANOWSKIEGO, którzy w dniach 16-18 czerwca w Nisku wzięli udział w V Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu. Pan Adam CHRZANOWSKI z przyczyn służbowych nie mógł skorzystać z zaproszenia.

Nasi gołdapscy sportowcy pokazali się z bardzo dobrej strony, co dało im wspaniałe wyniki. Pierwsze miejsce zajął st.szer. Damian SZAFRAN - kat.-84kg. W kategorii +94 kg pierwsze miejsce zajął st.kpr. Krystian MATYSZCZYK, w kategorii -94 kg pierwszy był Adam CHRZANOWSKI reprezentujący Komendę Stołeczną Policji w Warszawie. Na trzecim miejscu uplasował się kpr. Sebastian WISZNIEWSKI reprezentujący 11 Mazurski Pułk Artylerii w Węgorzewie.

   

Starostał pogratulował zawodnikom sukcesów oraz wręczył dyplomy i upominki.

Tekst i zdjęcia: mł. chor. Tomasz WITKOWSKI

GALERIA

 

Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych