15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy
Aktualności
Spotkanie Wielkanocne
28.03.2018
W okresie poprzedzającym Święta Wielkanocne w 15.Gołdapskim Pułku Przeciwlotniczym odbyło się spotkanie wielkanocne środowisk wojskowych i kombatanckich garnizonu Gołdap.

  

 

    Zgodnie z coroczną tradycją z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych w 15.Gołdapskim Pułku Przeciwlotniczym odbyło się uroczyste spotkanie kadry, pracowników Resortu Obrony Narodowej oraz zaproszonych gości.

   Spotkaniu przewodniczył dowódca pułku płk dypl. Sławomir KOJŁO, który powitał wszystkich przybyłych oraz złożył im serdeczne życzenia świąteczne.

   Pokarmy zgromadzone na stole i przygotowane przez panie ze Stowarzyszenia „Rodzina Wojskowa” oraz Klubu Wojskowego pobłogosławił i poświęcił ks. kapelan Łukasz HUBACZ. Na stole nie zabrakło kolorowych własnoręcznie wykonanych ozdób bez których świąteczne spotkanie nie miałoby swojego wyjątkowego uroku.

   W miłej i serdecznej atmosferze przepełnionej oczekiwaniami na radosny okres świąt Wielkiejnocy spożywano potrawy świąteczne dzieląc się tradycyjnym „jajeczkiem”.

   Spotkanie było również okazją do rozmów i wspomnień, o przeszłości i krótką ucieczką od dnia codziennego, kłopotów i zmartwień.

 
 

 GALERIA
 

Tekst: szer. Kamil MAZURKIEWICZ
Zdjęcia: mł. chor. Tomasz WITKOWSKI, szer. Kamil MAZURKIEWICZ

Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych